Başkan Hasan Kılca’dan Karatay Esnafına 14 Mayıs Teşekkürü
22.05.2023 - 13:48 | Son Güncelleme: 2023-05-22 13:49
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Konya Milletvekili Meryem Göka ile AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

14 Mayıs Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde ortaya koydukları demokratik tercih dolayısıyla tüm Konya’ya teşekkür eden Başkan Kılca; “Milletimiz hayalleri değil, gerçekleri tercih etti. Göstermiş olduğu teveccühten dolayı tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. 28 Mayıs’ta da yine Türkiye Yüzyılı için sandığa gideceğiz ve Sayın Cumhurbaşkanımıza inşallah bu kez çok daha güçlü destek vereceğiz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Konya Milletvekili Meryem Göka, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Karatay Belediye Meclis Üyeleri ile AK Parti Konya İl ve Karatay İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte esnaf ziyareti yaptı.

BAŞKAN KILCA VE MİLLETVEKİLLERİNDEN ESNAFA TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

Başkan Hasan Kılca, Milletvekili Meryem Göka, İlçe Başkanı Mehmet Genç ile beraberindekiler; 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti’ye büyük destek veren Karakayış Caddesi üzerindeki esnafla buluşarak kendilerine teşekkür ettiler.

28 MAYIS SEÇİMİ’NDEN DE BÜYÜK ZAFERLE ÇIKACAĞIZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, esnafa hayırlı işler dileğinde bulunarak bölgeleriyle ilgili talep ve önerileri de dinledi.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti’ye büyük destek veren esnafa teşekkür eden Başkan Hasan Kılca; “Milletimiz, bugüne kadar olduğu gibi 14 Mayıs günü de yine hayallere değil, gerçeklere baktı ve tercihini Liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yana kullandı. Milletimize ve tüm Konyalı hemşehrilerime göstermiş olduğu teveccühten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Aziz milletimiz bugüne kadar hiç yanılmadı hep doğru kararı verdi. 28 Mayıs’ta da yine hep birlikte, 14 Mayıs’ta Cumhur İttifakımızın ve Sayın Cumhurbaşkanımızın elde ettiği oy oranını daha da yükselterek, 28 Mayıs seçiminden de büyük zaferle çıkacağız” dedi.

ÖZGÜR İRADESİNE SAHİP ÇIKAN KONYALI HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK Parti Konya Milletvekili Meryem Göka da 14 Mayıs Seçimlerinin kazananının Türk demokrasisi ve 85 milyon ferdiyle Türk milleti olduğunu söyledi. Milletvekili Meryem Göka şunları aktardı; “14 Mayıs’ta tarihimizin en yüksek katılımlı seçimlerinden birini geride bıraktık. Milletimizin basiret ve ferasetiyle demokrasimize yakışır seçim yaptık. Tüm siyaset mühendisliklere rağmen özgür iradesine sahip çıkan Konyalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İnşallah 28 Mayıs günü de 14 Mayıs’taki zaferimizi perçinleyeceğiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızı rekor bir oyla destekleyeceğiz. 15 Mayıs sabahı itibariyle de yine hep birlikte Türkiye Yüzyılını başlatacağız.

  • Beğen
YORUM YAZIN