Hasan Kılca: Çocuklarımız Geleceğimiz Onlar İçin Ne Yapsak Az
12.09.2023 - 16:11 | Son Güncelleme: 2023-09-12 16:14
Başkan Hasan Kılca Ve Kaymakam Yavuz Güner, İlk Ders Gününde Minik Öğrencilerin Heyecanına Ortak Oldu

Karataylı 10 Bin Minik Öğrenci Okulun İlk Gününde Çanta Ve Kırtasiye Desteğini Aldı

Hasan Kılca: İlkokul Birinci Sınıftan Üniversiteye Kadar Tüm Öğrencilerimizi Destekliyoruz

Hasan Kılca: Çocuklarımız Geleceğimiz Onlar İçin Ne Yapsak Az

Karatay Belediyesi, ilçede ilkokula başlayan birinci sınıf öğrencilerine yönelik olarak yaptığı çanta ve kırtasiye malzemesi desteğini bu yıl da sürdürdü. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da; Karatay Kaymakamı Yavuz Güner ve Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç ile birlikte, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Dönemi’nin ilk gününde Yavuz Selim İlköğretim Okulu’nda öğrencilerin heyecanına hem ortak oldu hem de Karatay Belediyesi’nin çanta ve kırtasiye malzemesi hediyelerini verdi. Belediye olarak eğitime olan desteklerini sürdürdüklerini aktaran Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “Çocuklarımızı ve gençlerimizi çok seviyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Onlar için ne yapsak az ve ilkokul birinci sınıftan üniversiteye kadar tüm öğrencilerimizi desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Kaymakamı Yavuz Güner ve Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk ders gününde öğrencilerin ve öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Bu kapsamda Başkan Hasan Kılca, İlçe Kaymakamı Yavuz Güner ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, Karatay Yavuz Selim İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek bu özel günde minik öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldiler. Ziyarette Hasan Kılca, Yavuz Güner ile Sami Sağdıç ayrıca, içlerinde kırtasiye malzemesi bulunan okul çantası ve beslenme çantasından oluşan desteğini de öğrencilere dağıttılar.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAĞDIÇ’TAN BAŞKAN HASAN KILCA’YA TEŞEKKÜR

Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, Karatay Belediyesi’nin bu yıl da Karatay’da ilkokula başlayan tüm öğrencilere çanta ve kırtasiye desteğini verdiğini belirterek bu katkıları dolayısıyla Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür etti.

Sami Sağdıç; “Karatay Belediyesi ilçemizde eğitime yaptığı desteği sürdürüyor. Bu yıl da öğrencilerimize çanta ve kırtasiye desteğini verdiler. Bu hediyelerinden dolayı ailelerimiz de öğrencilerimiz de son derece memnunlar. Bu vesileyle hem eğitim camiamız, hem öğrencilerimiz hem de ailelerimiz adına Karatay Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kılca’ya teşekkür ediyorum” dedi.

SİZLERİ MUTLU GÖRMEK BİZLERİ DE MUTLU EDİYOR

Karatay Kaymakamı Yavuz Güner de, ilçede görev yaptığı ilk gün böyle güzel bir ortamda öğrencilerle bir arada bulunmaktan dolayı heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getirdi. İlçe Kaymakamı Yavuz Güner şunları aktardı; “2023-2024 Yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Karatay Belediyemizin bu yıl da sizlere verdiği güzel hediyeler dolayısıyla da Karatay Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kılca’ya teşekkür ediyorum.

Bu hediyelerin sizleri mutlu etmesi bizleri de mutlu ediyor. Yıl boyunca sizlerle sık sık buluşacağız. Bizler sizleri çok seviyoruz. Hepinize iyi dersler iyi eğlenceler diliyorum.”

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZ ONLAR İÇİN NE YAPSAK AZ

2023-2024 Yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın tüm öğrencilere, ailelere ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Belediyesi olarak eğitime her zaman destek verdiklerinin altını çizdi.

Başkan Hasan Kılca, “Bugün yeni eğitim ve öğretim yılının ilk günü. Bizler de yavrularımızın ve eğitim camiamızın bu güzel heyecanına ortak olmak istedik. Karatay’da güzel bir gelenek var. Bu yıl da o geleneği sürdürüyoruz. 5 yıldır Karatay’ımızda ilkokula başlayan tüm ilkokul birinci sınıf öğrencilerine okul ve beslenme çantası ile kırtasiye malzemesi desteği veriyoruz. Bugün de ilçemizdeki 10 bin minik çocuğumuza bu desteği vermiş olduk. Bu projemizin ve 2023-2024 Yeni Eğitim-Öğretim Yılı’nın tüm öğrencilerimize, ailelerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu desteklerimiz devam edecek ve çocuklarımızın eğitime yönelik her türlü ihtiyacında onların yanında olmayı sürdüreceğiz.

İlkokul 2, 3 ve 4’üncü sınıflarımızın yanı sıra ortaokul ve lise öğrencilerimize hatta üniversite öğrencilerimize de her zaman destek olacağız. Çocuklarımızı ve gençlerimizi çok seviyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Onlar için ne yapsak azdır” ifadelerini kullandı.

  • Beğen
YORUM YAZIN