Kafe Karatay’ın 4. Şubesi Haziran’ın İlk Haftası Hizmete Açılıyor
25.05.2023 - 13:21 | Son Güncelleme: 2023-05-25 13:21
Karatay Belediyesi’nin şehre kazandırdığı Kafe Karatay şubelerinin sayısı her geçen gün artıyor.

Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde 30 bin metrekarelik Ulubatlı Hasan Parkı içerisinde yapımı tamamlanan Kafe Karatay’ın 4’ncü şubesi Haziran’ın ilk haftasında vatandaşların hizmetine sunulacak. Yeni hizmetlerinin Karatay’a hayırlı olmasını dileyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, diğer projelerde olduğu gibi yeni Kafe Karatay şubesinde de vatandaşlar için gerekli tüm detayları düşünerek projeyi hayata geçirdiklerinin altını çizdi.

Karatay Belediyesi’nin ilçenin farklı noktalarında hizmete açtığı ve artık Konya’nın hizmet sektöründeki marka değerlerinden birisi haline gelen Kafe Karatay’ların dördüncü şubesi de tamamlandı.

Ulubatlı Hasan Mahallesi’ndeki 30 bin metrekarelik Ulubatlı Hasan Parkı’nın içerisinde inşa edilen yeni Kafe Karatay şubesi, Haziran ayının ilk haftası itibariyle hem dünya lezzetlerine yer verecek hem de Konya’ya özgü yiyecek ve tatlı çeşitleriyle misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN GEREKLİ TÜM DETAYLARI DÜŞÜNDÜK

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Ulubatlı Hasan Parkı içerisinde yapılan 4’ncü Kafe Karatay için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını ifade ederek, yeni Kafe Karatay’ın hayırlı olmasını diledi.

Kafe Karatay markasının vatandaşlardan kabul gördüğünü ve açıldığı noktalarda yoğun ilgiyle karşılandığını aktaran Başkan Hasan Kılca; “30 bin metrekarelik Ulubatlı Hasan Parkımızın içerisinde yapım çalışmalarını tamamladığımız 4’ncü Kafe Karatay’ı hizmete açmak için sabırsızlanıyoruz. Şehrimizin yeni markasının bu şubesinde artık son dokunuşlar yapılıyor. Hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak adına da gerekli bütün detayları düşündük ve sonuç mükemmel oldu. Yeni Kafe Karatay’ımızı Haziran ayının ilk haftasında halkımızın hizmetine sunacağız. Ailelerimiz, çocuklarıyla birlikte bu güzel mekanda hoşça vakit geçirebilecekler. Yeni şubemizin ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

  • Beğen
YORUM YAZIN