Konya’da Uyuşturucu Operasyonu: 4 Farklı Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi
26.09.2021 - 11:12 | Son Güncelleme: 2021-09-26 11:14
Konya’da zehir tacirlerine yapılan operasyonlara bir yenisi daha eklendi.

Zehir tacirleri ve uyuşturucu satıcıları tarafından piyasaya sürülmek üzere hazırlanan uyuşturucu maddelerin ele geçirilmesine yönelik gerçekleşen operasyonda bir adrese yapılan baskında 4 farklı tür uyuşturucu madde ve 1 adet ruhsatsız silah ele geçirildi.

EVE YAPILAN BASKINDA ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE BULUNDU

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, yürütülen çalışmalar ve yapılan uygulamalar neticesinde Karatay ilçesi Orhangazi mahallesinde bir ikamette yapılan aramalar sonrasında 4 farklı tür uyuşturucu madde ve binlerce uyuşturucu hap ele geçirildi.

Narkotimler tarafından yürütülen çalışmalar ve yapılan uygulamalar neticesinde 11 parça halinde 9600 adet uyuşturucu Hap Maddesi, 11 parça halinde 2310 gram Esrar Maddesi, 1030 gram Sentetik uyuşturucu ve bir miktar da Metamfetamin Maddesi ele geçirildi. Bunların yanı sıra bir miktar suç unsuru para, bir adet ruhsatsız tüfek ve uyuşturucu ticaretinde kullanılan bir adet hassas teraziye el konuldu.

Operasyonda uyuşturucu maddelerle yakalanan M.A isimli şahıs uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan adliyeye sevk edildi.

  • Beğen
YORUM YAZIN