KOP Başkanı Şahin’den Başkan Tutal ‘A Ziyaret
15.10.2021 - 10:26 | Son Güncelleme: 2021-10-15 10:27
Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mahmut Sami Şahin, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret etti.

Şahin ziyaretinde Belediye Başkanı Mehmet Tutal’dan ilçede yapımı devam eden projelere ilişkin bilgi alırken, ilçede yapılması planlanan projelere ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Şahin, bölge kalkınması için yerel yönetimlerle her zaman işbirliği içerisinde olduklarını belirterek KOP ile Seydişehir Belediyesi arasındaki bu işbirliğinin artarak devam etmesi dileğinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “KOP İdaresi, Konya’mız ve ilçemiz başta olmak üzere KOP Bölgesinde tarımı, hayvancılığı ve istihdamı destekleyen projeleriyle önemli bir güç konumundadır. KOP ile işbirliğimiz neticesinde bugüne kadar tarımdan hayvancılığa, istihdamı arttıracak çalışmalardan, sosyal ve kültürel çalışmalara kadar birçok alanda önemli projeleri hayata geçirdik. KOP ile birlikte kurduğumuz güçlü işbirliğimiz artarak devam edecek ve ilçemizde yeni projeleri hayata geçireceğiz. Özellikle tarım ve hayvancılığın ilçemizde daha da gelişmesi ve ilçemizde istihdamı arttıracak yeni kalkınma projelerinin hayata geçirilmesi noktasında çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde bu projelerimizi hayata geçireceğiz ve ilçemizi tarım ve hayvancılıkta adından söz ettiren, sosyal ve kültürel anlamda değer üreten bir ilçe haline getireceğiz” diye konuştu.

  • Beğen
YORUM YAZIN