Selçuklu Dirilişspor, Fenerbahçe Scout Ekibinden Okay Çelik’i Misafir Etti
03.06.2024 - 13:28 | Son Güncelleme: 2024-06-03 13:29
Konya’nın gözde futbol kulüplerinden Selçuklu Dirilişspor 2023-2024 futbol sezonunu başarıyla tamamladı. Yeni futbol sezonu hazırlıklarına ve antrenmanlara devam eden Selçuklu Dirilişspor geçen hafta Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Scout ekibinden Okay Çelik Hocayı misafir etti.

Selçuklu Diriliş Gençliği yöneticileri Prof. Dr. Lütfullah Altıntepe, Emrah Akman, Nihat Altıntepe ve Tamer Yiğit’le birlikte futbol kulübünün U11, U12, U13 ve A Takımlarının antrenmanlarını izleyen Okay Çelik futbolcular ve antrenörlerle sohbet etti. Türk futboluyla ilgili bilgi ve birikimlerini aktardı ve yeni sezonda kulübün tüm takımlarına başarılar diledi. Selçuklu Diriliş Sporlu gençlerin en iyi şekilde yetişmesi için ellerinden gelen her şeyi yapmaya devam edeceklerini ifade eden kulüp yöneticileri Selçuklu Dirilişspor’a katkılarından dolayı Okay Çelik’e teşekkür ettiler.

Yeni sezon hazırlıklarına hızlı bir şekilde devam eden Selçuklu Dirilişspor Futbol Okulu üye kaydına da başladı. 6-14 yaş grubunda başvuruların alınacağı futbol okulu çalışmaları Selçuklu ilçesindeki Şehit Muharrem Samur Stadyumu’nda yapılacak. Ayrıca Selçuklu Diriliş Gençliği her yıl olduğu gibi bu yıl da “Selçuklu Diriliş Yaz Okulu” düzenleyecek. Sınırlı sayıda öğrencinin alınacağı Judo, Taekwando, Okçuluk, Kur’an Dersleri, Geleneksel Çocuk Oyunları, Akıl-Zekâ Oyunları ve Değerler Eğitimi alanlarında yaz okulunun kayıtları başladı. Selçuklu Diriliş Yaz Okulu”na katılmak isteyen öğrenciler kulübün Akşemsettin Mahallesi, Deresuyu Sokağı, No: 56 Selçuklu/Konya adresindeki merkezine müracaat edebilecekler.

  • Beğen
YORUM YAZIN