Seydişehir Belediyesi Sünnet Şöleni 16 Eylül’de Yapılacak
15.09.2023 - 15:11 | Son Güncelleme: 2023-09-15 15:14
Seydişehir Belediyesi tarafından, Seydişehir Devlet Hastanesinde sünnet olan 114 çocuk için yapılacak olan Sünnet Şöleninde çocuklar, birbirinden güzel etkinliklerle doyasıya eğlenecek.

Seydişehir Belediyesi Sünnet Şöleni 16 Eylül’de Yapılacak

Seydişehir Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Sünnet Şöleni 16 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’da 15 Temmuz Milli İrade Meydanında birbirinden güzel etkinliklerle yapılacak.

Seydişehir Belediyesi tarafından, Seydişehir Devlet Hastanesinde sünnet olan 114 çocuk için yapılacak olan Sünnet Şöleninde çocuklar, birbirinden güzel etkinliklerle doyasıya eğlenecek. Milli İrade Meydanında düzenlenecek olan Sünnet Şölenine tüm çocukları davet eden Başkan Tutal;” Sünnet Şölenimiz kapsamında daha önceden kayıtlarını yaptığımız 114 çocuğumuz sünnet işlemlerini Devlet Hastanemiz ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdik. Çocuklarımızın sünnet işlemleri gerçekleştirilirken de onların yanında olduk. Şimdi de 114 çocuğumuz sünnet şölenini gerçekleştirerek onların bu mutlu anlarında yanlarında oluyoruz.

Aynı zamanda çocuklarımıza sünnet olan 114 çocuğumuza sünnet kıyafetlerini hediye ediyoruz. 16 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’da 15 Temmuz Milli İrade Meydanımızda gerçekleştireceğimiz şölene tüm çocuklarımızı davet ediyorum. Hacivat-Karagöz oyunu, Sihirbaz ve Jonglör gösterileri, birbirinden heyecanlı yarışmalarla çocuklarımız doyasıya eğlenecek. Sünnet Şölenimizin şimdiden tüm çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

  • Beğen
YORUM YAZIN