Torku Şekerspor Milli Para Badminton Sporcusu Emine Seçkin Dünya Şampiyonası Kadrosunda
20.10.2022 - 11:49 | Son Güncelleme: 2022-10-20 11:53
Torku Şekerspor olimpik sporcusu Dünya Şampiyonası kadrosuna davet edildi.

Torku Şekerspor Milli Para Badminton Sporcusu Emine Seçkin Dünya Şampiyonası Kadrosunda

Bedensel Engelli Badminton sporcusu Emine Seçkin, Bedensel Engelliler Spor Federasyonu faaliyet programında yer alan ve 01 -06 Kasım tarihlerinde Japonya’nın Tokyo şehrinde yapılacak olan Para Badminton Dünya Şampiyonasına katılacak. Kariyerinde olimpiyat 4’üncülüğü, Avrupa Şampiyonlukları ve Dünya dereceleri yanında çok sayıda uluslararası derecesi bulunan Torku Şekerspor ‘un başarılı sporcusu Emine Seçkin, antrenmanlarını Torku Şekerspor Kulüp Başkanı Ahmet Bozdam nezaretinde sürdürüyor.

20-26 Ekim tarihlerinde Konya’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası Hazırlık Kampına 8 sporcu ile katılacak olan Emine Seçkin’in Dünya Şampiyonasında madalya kazanmasını beklediklerini söyleyen PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Torku Şekerspor Onursal Başkanı Ramazan Erkoyuncu, Sporcularımızın başarılı olabilmeleri için her türlü imkânı sağlamaya gayret ediyoruz. Emine Seçkin Kardeşimiz kariyerinde zaten çok başarılı. Tokyo’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasında da hem ülkemize hem de bize madalya kazandıracağına inanıyorum Sporcumuza ve milli takımımıza başarılar dilerken güzel sonuçlarını bekliyoruz dedi.

Milli Sporcu Emine Seçkin de aylardır bu şampiyonaya hazırlandıklarını belirterek bu şampiyonadan madalya ile dönmek için kampta da çok çalışacağını ve milli takım arkadaşları ile başarılı olacaklarını söyledi.

  • Beğen
YORUM YAZIN