Tügva Konya 4. Olağan İl Genel Kurulu Gerçekleştirildi
12.09.2023 - 15:51 | Son Güncelleme: 2023-09-12 15:52
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Konya 4. Olağan İl Genel Kurulu Taş Bina Kültür Sanat’ta yapıldı.

Tügva Konya 4. Olağan İl Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Konya 4. Olağan İl Genel Kurulu, geniş bir katılımla gerçekleşti. İl Temsilcisi olan Enes Halil Erdal, Konya 4. İl Olağan İl Genel Kurulu'nda göreve devam ediyor.

Taş Bina Kültür Sanat’ta gerçekleştirilen Genel Kurula, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Milletvekilleri Selman Özboyacı, Mustafa Hakan Özer ve Mehmet Baykan, 26. ve 27. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, TÜGVA Genel Başkan Yardımcıları M. Burak Sarman ve Bahadır Yılmaz, TİMAV Genel Başkanı Sami Bayrakçı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Eğitime Destek Platformu Başkanı Önceki Dönem İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, Mimarlar Odası Önceki Dönem Başkanı Armağan Güleç Korumaz, TÜGVA Üyeleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Genel kurulda konuşan protokol üyeleri, göreve devam eden İl Temsilcisi Enes Halil Erdal ve yönetimine başarılar diledi. Vakıf bünyesinde tüm birimlerin gerçekleştirdiği faaliyetlerin sunulduğu Genel Kurul’da yeni yönetim kurulu tanıtıldı.

Yeni dönemde TÜGVA Konya İl Temsilcisi olarak devam eden Enes Halil Erdal yaptığı konuşmada, TÜGVA'nın misyonunu en iyi şekilde yerine getirceklerini dile getirdi.

Erdal yaptığı konuşmada, “Değerli teşkilat mensuplarım, bu yeni dönemde bütün birimlerimizle birlikte, omuz omuza, el birliğiyle çalışarak, TÜGVA'nın misyonunu en iyi şekilde yerine getireceğiz. Hep beraber daha iyilerini başarmak için çalışacağız. Kıymetli gençler, çıktığımız bu yolda karşılığını yalnızca Allah’tan bekleyerek çevremizi, bütün insanlığı ancak Allah’a kul olmaya davet edelim. Bu süre zarfında yaptığımız bu amelleri ancak onun rızasını kazanmak ümidiyle yapalım. Genel kurulumuz hayırlara vesile olsun. Hepinizi Allah’a emanet ediyor, saygıyla selamlıyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

  • Beğen
YORUM YAZIN