Yay Burcu
09.01.2021 - 2:43

TÜLAY YILDIRIM

TÜLAY YILDIRIM

 Yay Burcu

Grubu:Ateş

Uğurlu sayısı:3-9

Uğurlu günü:Perşembe

Uğurlu renkleri:Mavi,Mor

Uğurlu taşları:Topaz,safir, ametist

Tutkuları:Kural koymak.

En iyi anlaştığı burçlar:Koç, Kova, Aslan

Anlaşamadığı burçlar:Boğa Oğlak, Başak

Uygun Meslekler:Avukat, danışman,psikolog Hakim.

Burcun Ünlüleri:Fatma Girik, Ediz Hun, Brad Pitt, Azra Akın, Tina Turner, Monica Seles, Britney Spears.

 YAY BURCU KADINI

 Bu burç kadını özgürlüğüne düşkün olduğundan kendi bildiği yoldan gitmeyi her zaman tercih eder. Düşünen ve fikirlerini de karşı tarafa çok net bir biçimde ifade eden kişilerdir.

Her zaman medeni bir şekilde tartışmaya açık olduklarından karşılarındaki kişileri kolayca ikna edebilirler. Çok cesur ve kendi ayaklarının üzerinde duran kişilerdir. Aşk hayatlarında çok tutkuludurlar.

Hiçbir zaman oturup beklemezler ilişkilerinde her zaman ilk adımı onlar atarlar. Gezmeyi tozmayı eğlenmeyi çok severler. Yeni yerler keşfetmekten zevk alırlar. Çevrenizde bir yay kadını varsa hiç sıkılmazsınız.

Sizi sıkacak tek şey onun hızına ayak uyduramamak olur. İdeal bir anne olmayabilir ama son derece teşvik edici tolere edici ve ileri görüşlüdürler.

 YAY BURCU ERKEĞİ

 Bu burç erkekleri son derece eğlenceli ve esprilidirler. Çok keyifli zaman geçirirler. Çok açık fikirlidirler.Çok sosyaldirler macerayı çok severler. Ev hayatı onlar için değildir. Ordan oraya gitmeyi çok severler. Özgürlüğü çok severler asla kısıtlanılmak istemezler. Çok duygusal  iyi huylu ve geniş düşünen kişilerdir.  Çok şakacı neşeli olduklarından toplum içinde hep ön planda olurlar. Bu burç erkeğini kurallara bağlayamazsınız. Aşık oldukları zaman çok büyüleyicidirler. Aşkta duygusallığı sevmezler. Karşılarında mutlaka hoşgörülü birinin olması lazım.

Çok zekidirler zekalarını iş hayatında kullanarak önemli başarılar elde ederler. Ticarette çok başarıdırlar.

Bu ay içinize çok dönüp gelecekle ilgili düşüncelere dalabilirsiniz. Bu dönem yanlılığı tercih edip kendi kendinize kalmayı isteyebilirsiniz.hiç ummadığınız yerlerden değişik teklifler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınız monotonluktan çıkıp daha hareketli bir dönem olacaktır. Bu dönemde yeni yerlere seyahat yapıp yeni yerler keşfedeceksiniz. Bu dönemde daha yapıcı ve uyumlu bir tavır içinde olacaksınız. Bu da size her anlamda artı kazandıracak.

  • Beğen
YORUM YAZIN